برنامه نویسی و نرم افزار

پیش گفتاری درباره نرم افزار

امروزه نیاز و وابستگی روز افزون شرکت ها و سازمان ها به کامپیوتر و استفاده از آن، باعث گردید تا مدیران و کارآفرینان با استفاده از نرم افزارهای مختلف بدنبال کارایی هر چه بهتر مجموعه خود باشند.

لذا با توجه به نیازهای متفاوت هر مجموعه ، این سؤال پیش می آید که آیا نرم افزارهای آماده و موجود می تواند پاسخگوی نیازهای شرکت ها و سازمان ها باشد.

معمولاً نرم افزارهای آماده و موجود که برای استفاده عمومی برنامه ریزی شده پاسخگوی نیازهای شرکت ها و سازمان ها نمی باشند. از این رو استودیو سیمیا با تحقیق ، طراحی و برنامه نویسی، برنامه های سفارشی را با بالاترین کارایی وعین قدرت در عملکرد رابط کاربری را به سادگی هر چه بیشتر در اختیار شما قرار می دهد.

استودیو سیمیا توانایی توسعه و اجرای نرم افزار در زمینه هایی همچون پورتال و مدیریت محتوا، سیستم اس ام اس (SMS) ، سیستم تکریم ارباب رجوع (مدیریت ارتباط با مشتری CRM) و ... را به صورت کاملا سفارشی را دارا می باشد

شما می توانید در زمینه نرم افزار سفارشی و اختصاصی خود مسائل را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا متخصصین استودیو سیمیا بهترین راهکار و ایده آل ترین گزینه ها را به شما ارائه و به مرحله اجرا در بیاورند.

خصوصیات کلی نرم افزارهای طراحی شده توسط استودیو سیمیا

  1. برنامه نویسی چند لایه
  2. امنیت
  3. رابط کاربری (User Interface)
  4. گسترش نرم افزار
  5. سازگاری بهتر با سیستم عامل ها و سخت افزارهای مختلف
  6. اجرای نرم افزار تحت شبکه داخلی و اینترنت

١-  برنامه نویسی چند لایه

باعث کم شدن پردازش و سرعت اجرا و افزایش بازدهی تعدادی از مزیای استفاده از برنامه نویسی چند لایه است.
نرم افزارهای تهیه شده توسط استدیو سیمیا با در نظر گرفتن این اصل برنامه های با کارایی بسیار بالا قابلیت گسترش و ارتقای آسان و کم هزینه را برای شما به ارمغان می آورد.
 

٢ -  امنیت

نرم افزارها دارای رابط یا رابط هایی هستند که کاربر توسط آن به بخش های مختلف نرم افزار دسترسی دارد این رابط های کاربری طراحی آن پیچیده و استفاده از آن بسیار دشوار می باشد. استودیو سیمیا تلاش نموده علاوه بر استفاده بسیار راحت و آسان برای کاربر، آن را بصورت کاملاً جذاب و زیبا با معیارهای آن شرکت یا سازمان طراحی نماید.
 

٤ -  گسترش نرم افزار

یکی از مهم ترین مسائل پیشرو در تولید نرم افزار بروز رسانی و گسترش سریع و نرم افزار با کمترین هزینه و زمان در آینده می باشد. تغییر یا گسترش نرم افزار نسبت به نیازهای پیش آمده برای سازمان ها یا شرکت ها یکی از دلایل مهم در این رابطه می باشد.
برای نیل به این هدف می بایستی نرم افزار از ابتدا به صورت کاملا قابل انعطاف طراحی و اجرا شود.
نرم افزارهای ارائه شده توسط ما با در نظر گرفتن این قابلیت طراحی و اجرا می شود.


٥ -  سازگاری بهتر با سیستم عامل ها و سخت افزارهای مختلف

معمولاً سازگار نبودن نرم افزار با سخت افزار یا سیستم عامل باعث بروز مشکلاتی همچون خرید یا ارتقاء سرور یا تجهیزات جدید و همچنین ارتقاء یا عوض کردن سیستم عامل می گردد که زمان و هزینه نسبتاً زیادی را در بر دارد. استودیو سیمیا سعی بر این داشته نرم افزارها را به گونه ای طراحی نماید تا با داشتن کارایی بالا با سخت افزار پایین قابل اجرا و بر روی سیستم عامل های مختلف اجرا شود.

 

٦ -  اجرای نرم افزار تحت شبکه داخلی و اینترنت

نرم افزار طراحی شده توسط استودیو سیمیا قابلیت اجرا در شبکه داخلی با سطوح دسترسی مختلف را دارا می باشد. همچنین در برخی موارد سازمان ها یا شرکت ها نیاز دارند در محیط اینترنت به نرم افزار دسترسی یا گزارشگیری نمایند که این امکان نیز وجود دارد.

خدمات سیمیا